798 577 477

biuro@agentcuk.pl

O Nas

Dlaczego my ?

 

 

AgentCUK to firma ubezpieczeniowa z siedzibą w Lublinie, oferująca kompleksowe i profesjonalne usługi ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nasze usługi obejmują szeroki zakres polis, od tradycyjnych ubezpieczeń samochodowych, mieszkania, firmy po ubezpieczenia na zdrowie, telefonów komórkowych, wyjazdów i NNW.

 

Działamy na rynku od wielu lat, posiadając bogate doświadczenie branżowe, które stale wykorzystujemy na korzyść naszych klientów. Współpracujemy z ponad stu najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, takimi jak Warta, PZU, AXA, Balcia, Compensa, Concordia, Ergo Hestia, Link 4, zapewniając szeroki wybór i konkurencyjne ceny.

Nasza firma wyróżnia się profesjonalizmem, rzetelnością oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

 

Jesteśmy dumni z naszej reputacji jako zaufanego partnera ubezpieczeniowego, który dba o bezpieczeństwo i spokój finansowy naszych klientów w każdej sytuacji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie gwarantujemy kompleksową obsługę, szybką i transparentną realizację polis oraz konkurencyjne ceny dostosowane do potrzeb każdego klienta. Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów są dla nas najwyższym priorytetem.

1633

Zadowoleni klienci

30

Towarzystw w 1 miejscu

10

10 lat doświadczenia

90

% Klientów wznawiających ponownie polisę

Możesz nam zaufać

Nasza agencja może zapewnić Tobie i Twojej rodzinie wysokiej jakości ubezpieczenie na potrzeby osobiste, biznesowe i finansowe. Nasi doświadczeni agenci pomogą Ci znaleźć niedrogie i niezawodne ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie komercyjne lub ubezpieczenie na życie.

 

 

Naszym celem jest pomaganie naszym klientom w powiększaniu ich aktywów. Wierzymy w bycie lokalnym i staramy się ulepszać społeczności, w których żyjemy i pracujemy.

Ubezpieczenia na życie 70%
Ubezpieczenie samochodu 54%
Ubezpieczenie nieruchomości 87%
Ubezpieczenie turystyczne 90%

Opinie klientów

 

Pomogli nam  zaoszczędzić znaczną kwotę składek i poprawić naszą ochronę ubezpieczeniową.

A.K

Klient

 

Profesjonalizm w najlepszm wydaniu, szerowki zakres wiedzy i profesjonalne podejście do klienta.

Amelia Condon

Klient

 

Korzystałem z usług wielu różnych agencji ubezpieczeniowych i ta jest zdecydowanie najlepsza. Dziękuję bardzo!!!

Jack Turek

Klient